Hizmetler

....................................................................................................................................................................................................................................................

İkinci el eşyalarınız yerinde ve değerinde alınmaktadır. Kullanmadığınız veya ihtiyaç dışı eşyalarınızı değerini düşürmeden gerçek değerinde satabilirsiniz. Mobilyalarınız, klimalarınız, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız, elektrikli ve elektronik, büro mobilyaları ve daha birçok kullanmadığınız eşyaları böylelikle güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Nakit olarak da ödemelerinizi hemen alın. En iyi fiyatlarda alım işlemini gerçekleştirmek için kurumsal firmamızda alım işlerini dürüst bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemler sırasında herhangi bir ekstra ücret alınmadan sadece sitemiz üzerinde yer alan bilgiler üzerinden hareket etmekteyiz. Hizmet sahamız İstanbul’un tüm bölgelerini kaplamakla birlikte, eşyaların durumuna ve adetine göre çevre ilçelere, illere kadar uzanmaktadır. Eşya alımı yaparken kendi elemanlarımızı ve malzemelerimizi kullandığımız için müşterilerimizden nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler için ücret talep etmiyoruz. Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aşağıda verilen hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Nakliye

Ücretsiz KargoSatın aldığınız ürünlerin evinize, ofisinize veya şirketinize gönderimini bayraktar spot olarak ücretsiz sağlıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Teknik Servis

Satın aldığınız ürün ile ilgili iletişim adreslerimizden bize istediğiniz zaman ulaşarak işinin ehli ekibimiz tarafından ürün ile ilgili yaşadığınız sorunlara çözümler üretiyoruz. Sorunun çözümünü en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

Kurulum

Satın aldığınız ürünleri ücretsiz gönderim hizmetinden yararlanarak adresinize ulaşımından sonra aldığınız ürünlerin kurulumunu, montajını istediğiniz gibi sağlayarak kullanımınıza hazır bir şekilde sunuyoruz.

Spot Eşya Alımı

Elinizde ikinci el tv, ikinci el klima, ikinci el beyaz eşya, 2.el mobilya ve diğer her türlü eski ya da kullanmadığınız yeni eşyalarınız varsa değerinde ve nakit ödeme ile alalım. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Telefon üzerinden whatsappla resimlerinizi bize gönderebilir, fikir alabilirsiniz.

Spot Eşya Satımı

İkinci el eşya alanlar mağazamıza gelerek isterseniz direkt olarak evinize ulaşma imkanı bulunduran firmamız, siz hiç yorulmadan evinize ya da işyerinize gelerek ihtiyacınız olmayan ikinci el eşyayı satabilir ya da ihtiyacınız olan ikinci el eşyayı getirebiliriz.